W imieniu organizatora – Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu – zapraszamy na seminarium pt.: „Rola inwestora publicznego w...
Kieruje do wpisu ZAPRASZAMY NA SEMINARIUM „ROLA INWESTORA PUBLICZNEGO W ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIU BEZPIECZEŃSTWEM PRACUJĄCYCH NA BUDOWIE” (23.06.2026 R., WROCŁAW) Czytaj dalej