W imieniu organizatora – Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu – zapraszamy na seminarium pt.: „Rola inwestora publicznego w organizacji i zarządzaniu bezpieczeństwem pracujących na budowie”, które odbędzie się 23 czerwca 2026 r. (wtorek).
W programie
Seminarium będzie prowadzone w formule hybrydowej.
Udział w seminarium w formule stacjonarnej wymaga zgłoszenia na adres e-mail: anna.luczkiewicz@wroclaw.pip.gov.pl w terminie do 22.06.2026 roku.
Link do wydarzenia on-line: https://teams.microsoft.com/meet/344111839931177?p=FcIxfxgy8vkaIq60Ci