Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Zwycięska seria DOIIB trwa

Na łamach portalu amatorskich rozgrywek piłkarskich głośno o drużynie DOIIB!!
24 maja aktualności ze strony donoszą:
“W dobrej formie są ostatnio gracze Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budowlanych. Ci odnieśli wczoraj trzecie z rzędu zwycięstwo i to zwycięstwo bardzo okazałe – 8:2.”

W podsumowaniu 9 tygodnia także zauważono wzrastającą formę naszych chłopaków:
“Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budowlanych jest w formie, a w ostatnim tygodniu to potwierdziła. Wygrała trzeci mecz z rzędu, ale nie 1:0, a zdecydowanie wyżej – 8:2. Tym samym awansowała na ósme miejsce w stawce i nieco podreperowała sobie bilans bramkowy.”

Tytuł MVP (ang. most valuable player – najbardziej wartościowy gracz) po 9 tygodniu trafił do członka DOIIB Bartosza Wojcieszaka już po raz drugi! Bartosz także znalazł się w drużynie tygodnia. Gratulacje dla Bartosza!

Mamy także naszych kandydatów liczących się w eliminacjach do tytułu króla strzelców i asyst strzeleckich. Gracjan Szymański i Bartosz Wojcieszak są ex aequo, mając po 8 celnych trafień w bramkę przeciwnika. Siedem asyst, które zakończyły się golem, ma na swoim koncie Gracjan Szymański z DOIIB. W klasyfikacji kanadyjskiej (gole plus asysty) Gracjan zdobywa zatem 15 punktów i plasuje się na piątym miejscu w tabeli, ale przecież nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Tak trzymaj Grajan!

Nieustannie zachęcamy wszystkich miłośników gry w piłkę nożną, członków DOIIB, do dołączenia do naszej drużyny. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy Izby: dos@dos.piib.org.pl

Już 1 czerwca ruszają zapisy do Wrocbalowej Ligi Biznesu w piłce nożnej siedmioosobowej! Sezon jesienny wystartuje pod koniec sierpnia, jego zakończenie planowane jest na końcówkę listopada. Będzie to drugi sezon drużyny piłkarskiej w lidze Wrocbal.

Dołącz do nas i zapisz się w historii Izby!

więcej emocjonujących informacji z rozgrywek na: https://wrocbal.pl/aktualnosci.php?id=1&s=13&p=0

więcej zdjęć naszej drużyny na: https://www.flickr.com/photos/wrocbal/albums