Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Spotkanie BIM Meetup#3 Wrocław – WDROŻENIE BIM W FIRMIE

Wrocławska społeczność BIM organizuje spotkania by wymieniać się doświadczeniem i nawiązywać bezpośrednie znajomości. Następny BIM Meetup Wrocław #3 odbędzie się 18 października pod przewodnim tematem “Wdrożenie BIM w firmie”.
Planowane są prezentacje praktyków opisujące konkretne przykłady z lokalnego rynku, wszystko podane w bezpośredni sposób z opisem problemów występujących w trakcie i wyciągniętych z nich wniosków. Prelegenci byli w swojej karierze związani z firmami takimi jak Śródka Studio, Mostostal, Fort Polska, EPR.

Usłyszymy o wdrożeniach w dużych międzynarodowych organizacjach oraz jednobranżowych lokalnych biurach, poprawie efektywności komunikacji i procesów, sukcesach i porażkach oraz perspektywie firmy szkoleniowej z 20-letnim doświadczeniem. W trakcie Meetupa publiczność zadaje pytania na bieżąco za pomocą aplikacji, głosując decyduje też o terminie i temacie kolejnego spotkania. Organizator uważa, że zrzeszenie lokalnej społeczności pozwoli przełamać hermetyczny charakter rynku, ułatwi bezpośrednią wymianę wiedzy oraz nawiązanie nowych znajomości towarzyskich i kontaktów biznesowych.

DOIIB objęła patronatem te spotkania.

Bilet do pobrania na stronie wydarzenia
https://app.evenea.pl/event/bimmeetupwroclaw3/

Informacje o spotkaniu:

BIM Meetup Wrocław #3 – Wdrożenie BIM w firmie

18.10.2022 18:00-20:30

ibis Styles Centrum, sala A, pl. Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław

Linkedin https://www.linkedin.com/company/bim-meetup-wroclaw
FB https://www.facebook.com/BIMMeetup