Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

SEP ZAPRASZA NA SZKOLENIE – POTRZEBY WŁASNE BLOKU, SYSTEMY AUTOMATYKI I STEROWANIA ELEKTROWNI JĄDROWEJ – WARSZAWA, 24-26. ORAZ 29-30 KWIETNIA 2024 r.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw zaprasza na szkolenie:

POTRZEBY WŁASNE BLOKU, SYSTEMY AUTOMATYKI I STEROWANIA ELEKTROWNI JĄDROWEJ

szkolenie z dziedziny eksploatacji części elektrycznej elektrowni jądrowych, które w języku angielskim poprowadzą wybitni specjaliści z Ukrainy, wieloletni pracownicy Zaporożnej EJ i Rówieńskiej EJ.

Termin:
UNIT 1: Bilans systemu zasilania elektrowni oraz automatyka i sterowanie standardowymi urządzeniami dystrybucji energii BOP dla bloku elektrowni jądrowej – 24-26 kwietnia 2024 r.
UNIT 2: Układy automatyki i sterowania w rozdzielniach bloków elektrowni jądrowej – 29-30 kwietnia 2024 r.

Cel szkolenia:
Nabycie wiedzy z zakresu budowy i zasady działania systemów potrzeb własnych bloków jądrowych elektrowni, a także stosowanych w energetyce jądrowej systemów automatyki i sterowania.

Grupa docelowa:
Osoby zajmujące się zawodowo przygotowywanymi w Polsce inwestycjami w „duży i mały atom”: zawodowych elektrowni jądrowych dużej mocy po obiekty energetyczne wykorzystujące małe reaktory modułowe (SMR-y).

Informacje ogólne:
Szkolenie odbywa się w sali szkoleniowej Biura SEP w Warszawie. Pierwsza część szkolenia jest trzydniowa, druga dwudniowa. Link do strony szkolenia: https://szkoleniasep.pl/potrzeby-wlasne-bloku-systemy-automatyki-i-sterowania-elektrowni-jadrowej/