Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

ROCZNA SUBSKRYPCJA CZASOPISMA “BUDUJ Z GŁOWĄ”NA PREFERENCYJNYCH WARUNKACH DLA CZŁONKÓW IZBY.

Wydawca czasopisma „Buduj z Głową” przygotował dla członków Izby specjalną ofertę rocznej subskrypcji tego czasopisma w promocyjnej cenie 12 zł zamiast 119.90 zł.
Kwartalnik „Buduj z Głową” został stworzony specjalnie z myślą o inżynierach, projektantach, wykonawcach oraz pracownikach administracji państwowej i samorządowej, którzy są zaangażowani w inwestycje budowlane. To źródło wiedzy dostosowane do potrzeb zawodowych członków Izb OIIB.

Specjalnością “Buduj z Głową” są tematy związane z kosztami budowy, kalkulacjami kosztorysowymi oraz zamówieniami publicznymi. Oprócz tego w numerze można znaleźć omówienia zmian w przepisach, artykuły na temat projektowania i wykonawstwa, opisy nowych technologii i ciekawych inwestycji. Autorami tekstów są zarówno naukowcy, jak i praktycy, co gwarantuje dostęp do najnowszej wiedzy oraz przydatne wskazówki do pracy zawodowej.

Wydawcą czasopisma jest firma Athenasoft sp. z o.o. Dotychczas “Buduj z Głową” było publikacją przeznaczoną wyłącznie dla użytkowników programów do kosztorysowania Norma dostępną na płytach DVD. Teraz poradnik może zamówić każdy poszukujący rzetelnej wiedzy potrzebnej w branży budowlanej, inwestycjach i nieruchomościach.

Zakupu subskrypcji można dokonać na stronie internetowej: https://ath.pl/Sklep/produkt/buduj-z-glowa-magazyn-branzowy-dla-czlonkow-oiib-subskrypcja-12-miesiecy

Można również skontaktować się z p. Martą Kowalec, która chętnie pomoże zrealizować zakup grupowy, tel.: 22 594 05 64 lub 22 594 05 66, bądź drogą mailową: handlowy@ath.pl.