Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

OBCHODY EUROPEJSKIEGO ROKU INŻYNIERA BUDOWNICTWA 2018 W DOIIB

W ramach obchodów Europejskiego Roku Inżyniera Budownictwa,  Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje cykl imprez kulturalno-integracyjnych dla członków DOIIB p.t. „DOLNY ŚLĄSK -SPACERY DO PRZESZŁOŚCI-HISTORIA PIĘKNA”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął J.M. Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Cezary Madryas.

 

Proponujemy Państwu udział w następujących imprezach:

 

 1. SPACER PO WROCŁAWIU (sobota, 12.05.2018 r.) – spacer po centrum miasta, trasa od Uniwersytetu przez Rynek do Pałacu Królewskiego i Narodowego Forum Muzyki;
 2. WYCIECZKA DO WAŁBRZYCHA I ZAMEK KSIĄŻ  (sobota, 26.05.2018 r.);   
 3. DOLINA PAŁACÓW I OGRODÓW  (piątek, 01.06.2018 r.) – zwiedzanie pałaców i ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej;
 4. WYCIECZKA DO LEGNICY  (sobota, 09.06.2018 r.) – zwiedzanie miasta;
 5. MOSTY  WROCŁAWIA  (sobota, 16.06.2018 r.) –  zwiedzanie Wrocławskiego  Węzła Wodnego statkiem żeglugi śródlądowej;
 6. POLITECHNIKA  WROCŁAWSKA –  AULA (sobota, 23.06.2018 r.)  – przegląd filmów o Wrocławiu i Dolnym Śląsku, koncert jazzowy;
 7. WYCIECZKA DO ŚWIDNICY I ZAGÓRZA ŚLĄSKIEGO (sobota, 07.07.2018 r.) –  zwiedzanie miasta;
 8. WYSTAWA FOTOGRAFICZNA ZDJĘĆ  MIECZYSŁAWA MICHALAKA  (Dolny Śląsk i Wrocław)


REGULAMIN ZAPISÓW:

 

 1. Zapisy na wymienione wyżej imprezy odbywają się  (tak jak w latach ubiegłych)  poprzez zakładkę  „Europejski Rok Inżyniera Budownictwa 2018” na naszej stronie internetowej (www.dos.piib.org.pl)  po zalogowaniu się do „Strefy dla członków DOIIB”.  Uruchomienie zakładki planowane jest w dniu 30.03.2018 r. o godz. 12.00.   Prosimy nie zgłaszać udziału do biura DOIIB drogą e-mail lub telefonicznie – pracownicy Izby nie mają dostępu do „Strefy dla członków DOIIB”, a więc nie mogą Państwa zapisać.
 2.  Udział w imprezach dla członków DOIIB z osobą towarzyszącą jest bezpłatny.
 3. Zapisać się można tylko na jedną wybraną imprezę. Przygotowaliśmy również listę rezerwową, na którą mogą się zapisywać wszyscy członkowie DOIIB z osobą towarzyszącą – ale tylko na listę rezerwową jednej wybranej imprezy – decyduje kolejność zgłoszeń. W miarę wolnych miejsc na liście podstawowej będą przydzielane miejsca z listy rezerwowej.
 4. W pierwszej kolejności miejsca na poszczególnych imprezach przydzielane będą osobom, które do tej pory nie korzystały z żadnych imprez organizowanych w ramach Festiwalu Budownictwa 2016  oraz  obchodów Jubileuszu XV-lecia DOIIB w roku 2017 – dysponujemy listą imienną osób, które wzięły udział w dotychczas organizowanych imprezach.
 5. Decyzje w sprawach organizacyjnych podejmuje Pan Rainer Bulla Przewodniczący Zespołu ds. Organizacyjnych.
 6. Prosimy o przestrzeganie niniejszego Regulaminu.

 

W załączeniu – program obchodów.

 

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy.