Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

NASI ŻEGLARZE ZNOWU NIE ZAWIEDLI

W dniu 26 sierpnia 2017 r. odbyły się III Regaty Żeglarskie Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa o Mistrzostwo Polski w klasie OMEGA na jeziorze Ukiel (Krzywe) w Olsztynie. W zawodach wystartowało 10 załóg (3 osobowych) w klasie OMEGA standard, reprezentujących Okręgowe Izby: Śląską, Dolnośląską, Podkarpacką, Wielkopolską, Małopolską, Pomorską, Mazowiecką, Zachodniopomorską, Podlaską, Warmińsko-Mazurską.

Załoga reprezentująca Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa w składzie: Stefan Kucypera, Paweł Kaczkowski i Stanisław Skitaniak stanęli na podium, ocierając się o zwycięstwo, zajmując ostatecznie zaszczytne II miejsce w tych regatach. Gratulujemy im tego sukcesu i życzymy jeszcze większych osiągnięć w następnym roku, gdyż w ubiegłym roku również stanęli na 3 stopniu podium.. 

Szczegółową relację z regat wraz z fotografiami można znaleźć na stronie izby warmińsko-mazurskiej: http://www.wam.piib.org.pl/iii-regaty-zeglarskie-moiib-o-mistrzostwo-polski-klasie-omega-nami/