Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

II MISTRZOSTWA INŻYNIERÓW DOLNEGO ŚLĄSKA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM (28.02.2016)

Rada DOIIB zaprasza wszystkich dolnośląskich inżynierów i techników budownictwa oraz członków ich rodzin do udziału w II Mistrzostwach Inżynierów Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim, które planowane są w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra (Sienna) w niedzielę 28.02.2016 r. Przewiduje się rywalizację w jednej konkurencji: slalomie.

 

Prosimy zapoznać się z załączonym regulaminem zawodów oraz wypełnić załączoną kartę zgłoszenia uczestnictwa. Termin zgłoszeń upływa w dniu 10.02.2016 r.

 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Mistrzostw, w którym zawarty jest szczegółowy terminarz godzinowy zawodów oraz zasady uczestnictwa (tekst Regulaminu w załączeniu).

 

Informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji, na własny koszt, noclegu przed zawodami w pensjonacie Apartamenty Czarna Góra w promocyjnej cenie (e-mail: rezerwacja@czarnagora.pl) z powołaniem się na swój udział w zawodach narciarskich DOIIB – ilość miejsc ograniczona.

 

Warunki narciarskie w tym ośrodku można śledzić za pomocą kamer internetowych: http://czarnagora.pl/kamery-online/. Gdyby z powodu warunków pogodowych zawody musiałyby być odwołane, to taka informacja znajdzie się na stronie internetowej DOIIB w dniu 22.02.2016 r. Zespół Organizacyjny Mistrzostw ze strony Rady DOIIB jest następujący: Piotr Zwoździak – przewodniczący, Daniel Jarząbek i Marek Kaliński – członkowie. Zawody narciarskie od strony technicznej będą prowadzone przez miejscowy Ośrodek Narciarski Czarna Góra S.A.

 

Liczymy na liczny udział w zawodach i życzymy wszystkim sukcesów i zadowolenia z udziału w tej imprezie integracyjnej, ważnej dla naszego środowiska samorządowego.