Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

FESTIWAL BUDOWNICTWA – ZAPRASZAMY NA CZERWCOWE KONCERTY

Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza członków Izby wraz z osobami towarzyszącymi na czerwcowe koncerty, które będą się odbywały w ramach wydarzeń Festiwalu Budownictwa, organizowanego przez DOIIB w ramach ESK 2016. 
Pierwszy koncert będzie miał miejsce 15 czerwca 2016 r. o godz. 20.00  w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze (ul. Purkyniego 1, Wrocław), a więc w przeddzień meczu Polska – Niemcy. Wystąpią znane wrocławskie wokalistki i znakomici młodzi muzycy. Liczymy szczególnie na młodych inżynierów budownictwa, którym dedykowany jest ten koncert. Trzeba zaznaczyć jednak, że Stary Klasztor ma niezwykły klimat, w którym przy muzyce odnajdują się dobrze ludzie w każdym wieku.
Drugi cykl koncertów będzie miał miejsce w dniach 23-24 czerwca 2016 r. na Pergoli przy Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1, Wrocław) . Koncerty organizowane są w ramach WrocLove Fest – Noc Świętojańska 2016. Zachęcamy do obejrzenia załączonych plakatów promujących oba wydarzenia muzyczne. Dokładne informacje znajdą Państwo na stronie: https://www.facebook.com/events/1633677833620314/

Udział członka DOIIB w koncertach wraz z osobą towarzyszącą jest bezpłatny, ale łączna liczba uczestników jest ograniczona.

 

Zapisy dla członków DOIIB odbywają się tak jak na inne wydarzenia Festiwalu poprzez zakładkę „FESTIWAL BUDOWNICTWA” na naszej stronie internetowej po zalogowaniu się do „Strefy dla członków DOIIB”. 

 

 Koordynatorem obu wydarzeń muzycznych  jest członek Rady DOIIB – Rafał Zarzycki, do którego mogą zgłaszać swój udział w koncertach młodzi inżynierowie budownictwa ( rafal.zarzycki@zarzycki-konstrukcje.pl ).