Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

DZIEŃ OTWARTY INŻYNIERA BUDOWNICTWA 2023 – punkty konsultacyjne

Zapraszamy na “Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa”, który w bieżącym roku nosi nazwę “Porozmawiaj z Inżynierem Budownictwa”. Organizatorem akcji jest Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

Głównym celem akcji “Porozmawiaj z Inżynierem Budownictwa” jest pomoc indywidualnym inwestorom – właścicielom domów jednorodzinnych i mieszkań oraz przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych w zakresie prawa budowlanego oraz w sprawach formalno-prawnych związanych z budownictwem. Zdajemy sobie sprawę, że na każdym etapie tworzenia, użytkowania lub modernizacji obiektu budowlanego pojawia się mnóstwo pytań. Najczęściej dotyczą one dokumentacji budowlanej, procedur prawnych, wyboru kierownika budowy, czy też materiałów i technologii. Podczas akcji inżynierowie budownictwa będą udzielać bezpłatnych porad w tym zakresie wszystkim zainteresowanym.

Spotkanie z inżynierami we Wrocławiu miało miejsce w dniach 16-17.09.2023 r., ale zapraszamy do naszych pozostałych punktów konsultacyjnych na Dolnym Śląsku:

Jelenia Góra
Urząd Miasta Jelenia Góra, ul. Sudecka 29 – parter (atrium)
20-21 września 2023 r. w godzinach:  9:30 do 15:30

Trzebnica
Starostwo Powiatowe w Trzebnicy, ul. Leśna 1 – sala konferencyjna na parterze
22 września 2023 r. w godzinach:  10:00 – 14:00

Głogów
Teatr im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie, Rynek 8
30 września 2023 r. w godzinach:  9:00 – 14:00

Świdnica
Termin zostanie podany wkrótce.