Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Cyfryzacja inwestycji budowlanych: wykonawstwa i projektowania – jak skorzystać na niemieckich doświadczeniach?

W imieniu niemieckiego Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Działań Na Rzecz Klimatu zapraszamy Państwa do udziału  w wirtualnej podróży informacyjnej do Niemiec p.t.: Cyfryzacja inwestycji budowlanych: wykonawstwa i projektowania – jak skorzystać na niemieckich doświadczeniach?

Wydarzenie będzie realizowane w krótki sesjach on-line w dniach 5-7 kwietnia 2022. Podczas wirtualnej podróży uczestnicy będą brać udział m.in. w kilku webinariach oraz wirtualnych wizytach na projektach referencyjnych. Odbędą się również panele eksperckie dotyczące sprawdzonych rozwiązań w zakresie cyfryzacji sektora budowlanego. Udostępnione zostaną też sesje networkingowe podczas których będzie możliwość wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi niemieckimi partnerami, ale również polskimi firmami z branży oraz instytucjami.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo w zaproszeniu: 2022_01_11_ir_poland_digital_construction_flyer_pl.pdf (dreberis.com), a program został zamieszczony: 2022_01_11_v3_draft_program_ifr_digital_construction_pl.pdf (dreberis.com)

Wydarzenie w całości finansowane ze środków publicznych. Uczestnictwo jest przedmiotem akceptacji ze strony Ministerstwa. Liczba miejsc ograniczona.
Termin zgłoszeń za pośrednictwem formularza rejestracyjnego: 24 stycznia 2022 r. Link do rejestracji: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY POLSKO-NIEMIECKIE DNI WSPÓŁPRACY „DIGITAL BUILDING” 05.04. – 07.04.2022 | Dreberis