Kieruje do strony głównej Logo dolnośląskiej izby okręgowej inżynierów budownictwa

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

BIM………. Building Information Model, Building Information Modeling a może Building Information Management

Komisja Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego Członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Obwodowy Zespół Członkowski DOIIB – wrocławski zaprasza zainteresowanych technologią BIM pracowników i studentów Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego PWr na szkolenie – spotkanie w dniu 26 (wtorek) listopada 2019 r. o godz. 18.

Spotkanie odbędzie się w sali III C Centrum Dydaktyczno-Naukowego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 24A we Wrocławiu.

 

Tematem będzie BIM ……… Building Information Model, Building Information Modeling a może Building Information Management.

 

Na spotkaniu będzie Pan Maciej Dejer, menedżer i doradca z wieloletnim stażem w zakresie realizacji projektów w technologii BIM, koordynacji międzybranżowej, który będzie m. in. opowiadał o odkłamaniu BIM-u, o realizacjach inwestycji w tej technologii w tym o jednej obecnie realizowanej we współpracy z Miastoprojekt Wrocław na Dolnym Śląsku.

Również Pan Ryszard Rotter, certyfikowany BIM Manager spróbuje przybliżyć tą technologię.

 

Spotkanie będzie miało charakter częściowo otwarty tzn. w pierwszej kolejności dla członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, pracowników i studentów UPWr, PWr ale pozostawimy również parę wejściówek dla pracowników Miastoprojektu Wrocław oraz architektów.

 

Warunkiem jest jednak wcześniejsza zgłoszenie na adres e-mail: szkolenia@dos.piib.org.pl

 

 

 

Ryszard Rotter