Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

ZAPRASZAMY NA SEMINARIUM „ROLA INWESTORA PUBLICZNEGO W ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIU BEZPIECZEŃSTWEM PRACUJĄCYCH NA BUDOWIE” (23.06.2026 R., WROCŁAW)

W imieniu organizatora – Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu –  zapraszamy na seminarium pt.: „Rola inwestora publicznego w organizacji i zarządzaniu bezpieczeństwem pracujących na budowie”, które odbędzie się 23 czerwca 2026 r. (wtorek).

W programie

  • Wymagania prawne – Prawo Unii Europejskiej;
  • Wymagania prawne – Prawo Rzeczypospolitej Polskiej;
  • Organizacja procesu budowlanego;
  • Rola i zadania Inwestora Publicznego;
  • Zarządzanie bezpieczeństwem pracy na budowie;
  • Wnioski legislacyjne.

Seminarium będzie prowadzone w formule hybrydowej. 

Udział w seminarium w formule stacjonarnej wymaga zgłoszenia na adres e-mail: anna.luczkiewicz@wroclaw.pip.gov.pl w terminie do 22.06.2026 roku

Link do wydarzenia on-line: https://teams.microsoft.com/meet/344111839931177?p=FcIxfxgy8vkaIq60Ci